7 березня о 14:00 у приміщенні Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна 3, зелена зала) відбудеться публічна консультація щодо формату роботи молодіжного центру у Хмельницькому. Цього року міська рада запустить роботу Молодіжного центру: планується, що він стане площадкою між міською владою та активістами для втілення соціально значущих проектів. Для успішного запуску проекту важливо чітко визначити критерії відбору керівника, ключові фокуси роботи та інструменти вимірювання ефективності існування такої площадки. Тож громадська організація “Центр UA” спільно з місцевою владою, представниками студентського самоврядування, молодіжними організаціями і журналістами обговорять формати співпраці влади і активістів, особливості фінансування та варіанти організації ефективної роботи закладу.

Питання публічної консультації:

  • У якій організаційно-правовій формі повинен діяти Молодіжний центр?
  • Як ефективно організувати роботу Молодіжного центру?
  • Як фінансуватиметься робота Молодіжного центру?

Учасники обговорення:

  • Модератор – Олег Черненко, координатор ГО “Центр UA” у Хмельницькій області;
  • Галина Мельник, заступник міського голови Хмельницького;
  • Сергій Ремез, начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради;
  • Владислав Гребенюк, голова ГО «Молодь за краще майбутнє»;
  • Сергій Коваль, координатор напрямку «Безпека на дорогах» ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить»;
  • Альона Береза, голова ГО «Жіночий антикорупційний рух».

Зауважимо, що кожна зі сторін матиме змогу висловити власну позицію щодо проблеми та запропонувати альтернативні рішення.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олега Черненка – 097 440 94 54

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.