4 березня о 14:00 у приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) відбудеться публічна консультація щодо механізмів недопущення можливої забудови зеленої території Літнього театру в Міському саду Одеси. В 2017 році активісти дізнались, що міська рада передала територію Літнього театру в оренду приватній особі, яка підготувала проект зведення торговельного центру на цій ділянці. Для того, щоб запобігти вирубці дерев та подальшій забудові у зеленій зоні міста, представники громадської організації “Центр UA” спільно з представниками місцевої влади, архітектурною спільнотою, підприємцями, активістами та журналістами обговорять проблеми доступності Літнього театру для одеситів та перспективи розвитку Літнього театру як публічного простору для містян.

Питання публічної консультації:

  1. Чи має бути відкритим доступ до Літнього театру в Одесі?
  2. Які правові механізми використання цієї території в громадських інтересах?

Учасники обговорення:

  • Модератор – Устименко Віталій, координатор ГО “Центр UA” в Одеській області;
  • Михайло Мейзерський, урбаніст;
  • Лілія Леонідова, депутат Одеської міської ради;
  • Микола Чепелев, Асоціація архітекторів Одеси;
  • Світлана Підпала, журналіст, громадський діяч;
  • Владислав Балінський, голова ГО “Зелений лист”;
  • Олексій Костржицький, ГО “Національна платформа безпеки руху”.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Устименко Віталія – 068 8363 305.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.