У середу, 14 лютого об 11:00, в приміщенні інформаційно-освітнього простору «InfoHub» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться публічна консультація щодо внесення змін до Положення «Про громадський бюджет у місті Рівне». Через невідповідність окремих статей сучасним вимогам формуванню та реалізації бюджету участі 17 проектів-переможців 2016 року досі не отримали фінансування на втілення змін у сферах житлово-комунального господарства та благоустрою міста. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, авторами проектів, активістами та журналістами обговорять проблеми реалізації громадського бюджету, варіанти вдосконалення документу і перспективи затвердження змін до Положення про громадський бюджет у Рівному.

Питання публічної консультації:

  • Які проблеми депутати та управлінці Рівненської міської ради зможуть вирішити ухваленням змін до Положення?
  • За яких умов можливе прийняття змін до Положення про громадський бюджет і до Міської цільової програми, що сприятиме вирішенню проблем із фінансуванням?
  • У який спосіб збалансувати інтереси управлінців і громадськості в процесі реалізації проектів громадського бюджету в Рівному?

Учасники обговорення:

  • Модератор – Ірина Стасюк, координатор ГО “Центр UA” у Рівненській області;
  • Олександр Довжаниця, депутат Рівненської міської ради;
  • Микола Бляшин, депутат Рівненської міської ради;
  • Сергій Паладійчук, секретар Рівненської міської ради;
  • Микола Полюхович, представник контрольного відділу Рівненської міської ради;
  • Андрій Токарський, член Координаційного комітету громадського бюджету м. Рівного.

Захід відкритий для участі всіх зацікавлених сторін.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Стасюк  – (093) 56 78 -938

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.