20 червня о 12:30 в актовій залі Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24) представники місцевої влади, ОТГ, медичної спільноти, громадських організацій та Міністерства охорони здоров’я зберуться для публічного обговорення затребуваних реформ і першочергових змін у регіоні та Україні.

Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я продовжує Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін», щоб почути та зібрати позиції представників найактивніших спільнот в усіх регіонах України для розробки системних і незворотних змін. Залучення до процесу розробки і прийняття рішень громадян, які будуть втілювати реформи на місцях, сприятиме формулюванню очікувань до змін у громаді та країні, а також співпраці один з одним та владою з вимогою враховувати спільні інтереси.

Разом із представниками місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, професійних медичних спільнот, громадськими активістами, журналістами, місцевими підприємцями та студентами ми обговоримо:

  • як реформа системи охорони здоров’я буде впроваджена в житті громадян на рівні міст та об’єднаних територіальних громад?
  • які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні на національному та

      регіональному рівні?

  • як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші?
  • за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень?

Учасники обговорень:

  • Олег Рибачук, голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції;
  • Заступник міністра охорони здоров’я;
  • Андрій Андрушків, лідер напрямку «Контроль публічних фінансів» Центру UA;
  • Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ.

 

Програма Туру в Кропивницькому:

12:00 – 12:30 – реєстрація, вітальна кава

12:30 – 13:00 – презентація туру та обговорення системних змін

13:00 – 14:30 – паралельні публічні консультації:

– з представниками медичної спільноти щодо реформи сфери охорони здоров’я ктова зала Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського);

– з представниками політичних сил, журналістами, політологами, активістами та представниками органів самоврядування щодо доступу до політики та доступу до прийняття рішень (3 поверх, відділ читальних залів Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського).

Прийди висловити свою позицію та дізнатися, що і як ти можеш змінити у своїй країні та громаді!

Для реєстрації в подіях заповніть, будь ласка, форму – goo.gl/tQpd0z.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ольги Голобородько за телефоном 096 466 92 10.