Вимоги: досконале знання української мови, організаторські здібності, вміння працювати з великими обсягами iнформації, комунікабельність, стресостійкість, здатність нестандартно мислити і оперативно приймати рішення.
Вища освіта (бажано – журналістська), знання англійської, російської мов, досвід менеджера ЗМІ, досвід роботи в громадському секторі.
Основні обов’язки:
–         розробка стратегії і планування розвитку сайту Громадського руху ЧЕСНО;
–         створення текстів і редагування сайту Громадського руху ЧЕСНО;
–         оперативна підтримка розділу новин;
–         підтримка комунікації з регіональними осередками Громадського руху ЧЕСНО, громадськими організаціями.
–         менеджмент сайту.
Зайнятість: повний робочий день.
Заробітна плата: конкурентоспроможна.
Резюме просимо надсилати до 27 лютого.
Контакти: 066 748-83-16, aksynya@gmail.com

Громадський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства “Новий Громадянин”. Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції “Фільтруємо парламент за 24 години” – рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Мета ЧЕСНО – активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Учасники Руху розробили для кандидатів громадські критерії доброчесності. Спільно з журналістами та громадськими активістами учасники руху ЧЕСНО перевірять нинішніх і майбутніх депутатів на відповідність цим критеріям.

Учасники Руху будуть публічно вимагати у політичних сил визнати громадські критерії та не допустити до участі у виборах тих кандидатів, які їм не відповідатимуть.

Ініціатива відкрита для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть брати участі у виборах. Докладніше  тут.