Тендер на послуги з просування інформаційних матеріалів в соціальних мережах (ЗАВЕРШЕНО)

Громадська організація Центр спільних дій оголошує конкурс на послуги з розміщення та просування інформаційних матеріалів у соціальних мережах.

До участі в тендері запрошуються компанії/агенції та фізичні особи підприємці України, які можуть запропонувати послуги з розміщення та просування матеріалів Центру у соціальних мережах Facebook, YouTube та Instagram.


Вимоги до участі у тендері:

  • Для участі у тендері просимо надати цінову пропозицію щодо вартості послуг таргетингу за одиницю контенту (пост із текстом/зображенням, пост із відео) та вартість розробки креативу за одиницю контенту (текст та тематичне зображення). 

  • Свідоцтво/виписку про реєстрацію юридичної чи фізичної особи-підприємця.


Тендерна пропозиція має містити інформацію про вартість таких послуг з деталізацією потенційного охоплення.

Для участі у тендері зацікавлені організації мають подати такі документи (надсилаються у електронному вигляді на адресу info@centreua.org та копією на imokrytska@centreua.org з темою «Тендерна пропозиція на послуги з просування в соціальних мережах». 


Строки:

Прийом тендерних пропозицій за цим технічним завданням – до 17:00  22 травня 2020 року.

З будь-якими питаннями щодо технічного завдання та участі у тендері можна звернутись у письмовій формі або у телефонному режимі до 17:00 22 травня 2020 року.


 Контакти

info@centreua.org або +38 097 162 08 27