Публічна політика
Важливо знати

Ми прагнемо показати здатність українців бути учасниками розробки рішень та спонукати до обговорення змісту, а не назв законопроектів. 

У рамках всеукраїнського туру “ЗміниТИ” нам вдалось залучити тисячі українців до вироблення державної політики в сферах охорони здоров’я, системи освіти, рівного доступу до політики, використання публічних фінансів та доступу громадян до ухвалення рішень. Частина пропозицій щодо розробки та втілення політик в освітній системі та сфері охорони здоров’я була безпосередньо напрацьована учасниками консультацій, а також врахована Міністерством освіти та науки та Міністерством охорони здоров’я України при підготовці змін до нормативно-правових документів. 

Впродовж 2018-2019 років ми поширюємо практику проведення публічних консультацій серед органів місцевого самоврядування, аби допомогти вирішувати соціально важливі проблеми обласного та місцевого рівня в інклюзивний спосіб. 

Детальніше
2018

Система контролю за використанням публічних фінансів: Зелена книга проблем

Представлені результати аналізу законодавчого поля, публічних консультацій з заінтересованими сторонами щодо прогалин і проблем чинної політики щодо контролю за публічними фінансами та можливостей їхнього вирішення

2018

Аналіз чинної нормативної бази системи контролю за використанням публічних фінансів в Україні

Дослідження програлин нормативної бази та надання рекомендцій щодо ефективного управління державними коштами.

2017

Звіт за результатами консультацій щодо медичної реформи

Головні лікарі, лікарі спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, представники органів місцевого самоврядування, місцевих адміністрацій, управлінь та департаментів охорони здоров’я, громадські активісти були залучені до вироблення нової політики.

2017

Звіт за результатами консультацій щодо реформи системи освіти

Директори навчальних закладів, вчителі, методисти, представники органів управління освітою, органів місцевого самоврядування, батьківських комітетів, центрів розвитку громадського самоврядування та громадських організацій були залучені до вироблення нової політики.