Партії і вибори
Варто знати

Працюємо, щоб партії пропонували якісно нові зміни та пропорційно представляли інтереси громадян Вибори. 


Ми поставили за мету створити умови, які дозволять українським громадянам бути обраними на вільних і чесних виборах. У рамках policy-дослідження за участі ключових заінтересованих сторін були розроблені Зелена книга проблем та Біла книга рішень.  Визначальне системне рішення з Білої книги — запровадження виборчої системи з відкритими регіональними списками на парламентських виборах — зафіксоване у проекті Виборчого кодексу (№3112-1). 

У 2018 році суспільна підтримка змін виборчих правил на пропорційну систему з відкритими списками досягла рекордних 40,8%. Наприкінці того ж року підготовка проекту Виборчого кодексу була завершена. Наразі проект закону готовий для розгляду профільним комітетом і в сесійній залі в другому читанні. Партії. Ми об’єднали зусилля над створенням умов, за яких політичні партії в Україні будуть формулювати та представляти інтереси громадян.

Powered by Froala Editor

Детальніше
2017

Рівний доступ до політики: Зелена книга проблем

Документ ознайомлює з проблемами та перешкодами в рівному доступі до політики й відображає позиції заінтересованих сторін щодо шляхів вирішення цих проблем.

2018

Рівний доступ до політики: Біла книга рішень

Дослідження про те, якими мають бути вибори, аби забезпечити громадянам України рівний доступ до політики – гарантоване Конституцією право бути обраними на вільних і чесних виборах.

2019

Ефективні партії для представництва громадян

Окреслено поле для обговорення змін у державній політиці, які сприятимуть виконанню партіями своєї функції формулювати й представляти інтереси громадян.